Kariera

Grupa PGS to od 25 lat dynamicznie rozwijająca się firma z sukcesem poszerzająca swoją ofertę o nowe obszary biznesowe.

Wszystko zaczęło się od małej kopalni, teraz jesteśmy wiodącym producentem kruszyw, obsługujemy kopalnie i projekty drogowe, produkujemy prefabrykaty betonowe, kostkę, realizujemy układanie mas asfaltowych i betonowych, oferujemy usługi serwisowania maszyn budowlanych, realizujemy najtrudniejsze zadania transportowe i z pewnością to nie koniec.

Wszystko to było możliwe do osiągnięcia dzięki pasji i zaangażowaniu pracowników, wizji rozwoju zespołu menadżerskiego i tego co cenimy sobie najbardziej u ludzi, którzy u nas pracują czyli otwartych głów.

 

Działamy z pasją wykorzystując najnowsze technologie i wspomagające rozwiązania informatyczne dostępne na rynku. Z pewnością to co osiągnęliśmy do tej pory to nie jest koniec drogi, otwarcie patrzymy w przyszłość i zapraszamy do wspólnej podróży zmotywowane osoby.

W ramach zatrudnienia oferujemy szkolenia, udział w branżowych spotkaniach zapewniających wzrost kompetencji i dostęp do informacji o najnowszych technologiach dostępnych w branży. Oprócz powyższego, nasi pracownicy mają wiele benefitów jak np.: dostęp do kart Multisport, opiekę medyczną w Medicover, ubezpieczeń grupowych, systemu premiowania uzależnionego od wyników pracy, coroczne dofinansowania do wypoczynków, dodatki świąteczne, a także imprezy integracyjne

 

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wejdź w zakładkę Aplikuj i prześlij do nas swoją aplikację.

 

Aplikuj >>>