Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami





    Grupa PGS

    Biuro Zarządu

    Ul. Tytusa Chałubińskiego 42

    25-619 Kielce

    668-035-831

    sekretariat@grupapgs.pl

    Kompania Górnicza Sp. z o.o.

    Kopalnia Piława Górna

    ul. Kośmińska 1H

    58-240 Piława Górna

    728-469-146

    kopalnia@grupapgs.pl

    Polskie Górnictwo Skalne Sp. z o.o.

    Kopalnia „Góra Lipkowa”

    Łopuszno

    26-070

    535-928-800

    biuro.lipkowa@grupapgs.pl

    KOPA

    Filia Piekoszów

    Ul. Czarnowska 54

    26-065 Piekoszów

    535-674-800

    serwis.kopa@grupapgs.pl

    Administracja

    Polskie Górnictwo Skalne Sp. z o.o.

    BIURO ZARZĄDU

    Dominika Gaweł

    Asystentka Zarządu

    668-035-831

    sekretariat@grupapgs.pl

    Kompania Górnicza Sp. z o.o.

    KOPALNIA W PIŁAWIE GÓRNEJ (DOLNY ŚLĄSK)

    Agnieszka Zielińska

    Specjalista ds. Administracji

    728-469-146 lub 74 837 15 52

    kopalnia@grupapgs.pl

    KOPA Sp. z o.o.

    FILIA PIEKOSZÓW

    Agnieszka Kosińska

    Specjalista Ds. Administracyjno - Księgowych

    535-674-800

    agnieszka.kosinska@grupapgs.pl

    Księgowość

    Polskie Górnictwo Skalne Sp. z o.o.

    Małgorzata Warchał

    Księgowa

    728-377-512

    faktury@grupapgs.pl

    Kompania Górnicza Sp. z o.o.

    Marta Szrek

    Główna Księgowa

    535-436-800

    marta.szrek@grupapgs.pl

    KOPA Sp. z o.o.

    Agnieszka Kosińska

    Księgowa

    535-674-800

    agnieszka.kosinska@grupapgs.pl

    Polskie Górnictwo Skalne Sp. z o.o.

    Milena Ciułek

    Księgowa

    531-959-889

    faktury@grupapgs.pl

    Kompania Górnicza Sp. z o.o.

    Monika Barwińska

    Samodzielna Księgowa

    530-013-899

    monika.barwinska@grupapgs.pl

    Dział HR

    ŚWIĘTOKRZYSKIE

    Katarzyna Kozieł

    Specjalista ds. Personalnych

    510-076-541

    katarzyna.koziel@grupapgs.pl

    DOLNY ŚLĄSK

    Marta Czop

    Specjalista ds. Kadr (PIŁAWA GÓRNA)

    785-663-052

    marta.czop@grupapgs.pl

    Operacje i Produkcja

    Tomasz Nowak

    Dyrektor ds. Technologii i Przygotowania Produkcji

    606-702-948

    tomasz.nowak@grupapgs.pl

    Edyta Ciepiela

    Dyrektor ds. Górniczych, KRZG

    602-348-678

    edyta.ciepiela@grupapgs.pl

    Wytwórnie Mas

    Wojciech Gaweł

    Dyrektor Operacyjny

    606-316-479

    wojciech.gawel@grupapgs.pl

    Łukasz Gawroński

    Kierownik WMB

    534-698-572

    lukasz.gawronski@grupapgs.pl

    Przemysław Wysocki

    Kierownik produkcji mieszanek betonowych

    531-088-069 oraz 668-014-797

    przemyslaw.wysocki@grupapgs.pl

    Handel - Kruszywo

    Polskie Górnictwo Skalne Sp. z o.o.

    KOPALNIA “LIPKOWA GÓRA” (ŚWIĘTOKRZYSKIE)

    Agnieszka Syska

    Specjalista ds. sprzedaży i rozliczeń finansowych

    535-928-800

    agnieszka.syska@grupapgs.pl

    Kompania Górnicza Sp. z o.o.

    KOPALNIA W PIŁAWIE GÓRNEJ (DOLNY ŚLĄSK)

    Piotr Zabrzeski

    Dyrektor Handlowy

    608-550-412

    piotr.zabrzeski@grupapgs.pl

    Piotr Pawłowski

    Regionalny Przedstawiciel Handlowy

    731-100-553

    piotr.pawlowski@grupapgs.pl

    Handel - Wyroby betonowe

    Robert Mikita

    Dyrektor Handlowy ds. Wyrobów Betonowych

    791-160-404

    robert.mikita@grupapgs.pl

    Jacek Dertkowski

    Doradca Techniczno - Handlowy

    791-160-401

    jacek.dertkowski@grupapgs.pl

    Serwis i sprzedaż części do maszyn

    Mariusz Kotwica

    Kierownik Serwisu

    784-913-261

    mariusz.kotwica@grupapgs.pl

    Aneta Borowska

    Kierownik Działu Handlowego

    608-570-781

    aneta.borowska@grupapgs.pl

    Maciej Sideł

    Kierownik Magazynu

    695-401-122

    maciej.sidel@grupapgs.pl

    Transport ponadnormatywny i spedycja

    Adam Snochowski

    Kierownik Transportu

    794-549-696

    adam.snochowski@grupapgs.pl

    Agnieszka Sornat

    Specjalista ds. Spedycji i Administracji

    606-462-961

    agnieszka.sornat@grupapgs.pl

    Transport Kolejowy

    Adrianna Dolata

    Specjalista Ds. Logistyki

    570-914-200

    adrianna.dolata@grupapgs.pl

    Transport Samochodowy

    Paweł Bakuń

    Kierownik Spedycji

    698 -930-937

    pawel.bakun@grupapgs.pl

    Monika Kłocko

    Specjalista ds. Sprzedaży

    531-515-791

    monika.klodzko@grupapgs.pl

    Jakość i Doradztwo - Usługi Badawcze

    Tomasz Rajczyk

    Pełnomocnik Zakładowej Kontroli Produkcji oraz Kierownik Laboratorium

    698-226-679

    tomasz.rajczyk@grupapgs.pl

    Inspektor Ochrony Danych Osobowych

    iodo@grupapgs.pl