< POWRÓT

Kostka AKRO – nowe rozwiązanie w ofercie Grupy PGS

Wprowadzenie tego produktu umocni pozycję GRUPY PGS w branży brukarskiej. Gdzie sprawdzi się kostka AKRO?

Jednym z głównych atutów kostki AKRO jest jej wszechstronne zastosowanie. Ten rodzaj kostki doskonale sprawdza się na ciągach pieszych, tarasach, alejkach, dojazdach i podjazdach. Doskonale sprawdzi się nie tylko w rozwiązaniach wokół domów jedno bądź wielorodzinnych, ale także w przestrzeni miejskiej bądź biznesowej. AKRO jest przeznaczona zarówno dla pieszych, jak i lekkiego ruchu samochodowego.

Dzięki swojej solidnej konstrukcji, kostka AKRO jest trwała i wytrzymała w różnorodnych warunkach. Kostka jest produkowana w szerokiej gamie kolorów i w tym wypadku pokrywana jest środkami hydrofobowymi, które zabezpieczają powierzchnię przed zanieczyszczeniami.

Wszystkie te cechy sprawiają, że kostka AKRO jest doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy poszukują trwałego, estetycznego i wszechstronnego rozwiązania do pokrywania nawierzchni zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Grupa PGS raz jeszcze udowadnia swoje zaangażowanie w rozwój innowacyjnych produktów, które odpowiadają na potrzeby klientów.

Poznaj szczegółową ofertę oferowanych produktów betonowych!