< POWRÓT

Rebranding PGS – Nowe Logo

Niniejszym pragniemy zaprezentować Państwu nowy logotyp Grupa PGS, który będzie firmował trzy nasze spółki: Polskie Górnictwo Skalne Sp. z o.o., Kompania Górnicza Sp. z o.o., Kopa Sp. z o.o. W trakcie procesu tworzenia nowego projektu zależało nam na tym, aby zachować jego prosty, minimalistyczny oraz techniczny charakter. Chcieliśmy, aby nowe logo nawiązywało do naszej historii, doświadczenia, z którego jesteśmy wyjątkowo dumni, ale równocześnie, aby kojarzyło się z nowoczesnym podejściem do biznesu, które stosujemy w naszej codziennej pracy.

Celem wprowadzenia jednego logotypu jest zintegrowanie oferty poszczególnych spółek pod jednym znakiem, co zapewni nam lepszą rozpoznawalność u naszych klientów. W ostatnim czasie z dużym sukcesem łączymy ofertę naszych spółek na tych samych kontraktach czego przykładem może być kontrakt budowy drogi ekspresowej S3 Kamienna Góra – Lubawka, gdzie PGS realizuje prace wiertniczo-strzałowe i kruszenie, a Kompania Górnicza prace związane z produkcją i układaniem masy bitumicznej.

Dodatkowo zgodnie z nasza strategią rozwoju poszerzamy naszą ofertę o kolejne segmenty. Przykładem jest poszerzenie naszej działalności o produkcję prefabrykatów betonowych oraz produkcję betonu wałowanego, które stają się integralną częścią naszej oferty firmowanej teraz jednym logotypem.
Nowy logotyp będzie stopniowo zastępował nasz dotychczasowy znak na materiałach reklamowych, stronie internetowej i dokumentach firmowych. Jesteśmy przekonani, że wprowadzona zmiana zwiększy naszą rozpoznawalność rynkową i wesprze naszą ofertę rynkową.