Serwis i sprzedaż części do maszyn

Polskie Górnictwo Skalne to firma z doświadczeniem. Od lat świadczymy usługi wynajmu maszyn budowlanych. Naszym klientom oferujemy nowoczesny, w pełni sprawny, systematycznie serwisowany, wysokiej jakości sprzęt budowlany od wiodących marek światowych. Poznaj naszą działalność!

Spółka Kopa sp. z.o.o. działa jako autoryzowany serwis producentów maszyn i urządzeń POWERSCREEN i FURUKAWA od 2011 roku. Przez kolejnych 12 lat na rynku, oferta została poszerzona o serwisowanie oraz sprzedaż części do większości maszyn budowlanych dostępnych na polskim rynku, takich jak:

 • Volvo,
 • Hitachi,
 • Caterpillar,
 • Komatsu,
 • Doosan,
 • Hyundai.

Nasza działalność skupia się na tym, by świadczyć usługi jak najwyższej jakości. Właśnie dlatego serwis maszyn budowlanych w naszej firmie przebiega zgodnie z najnowszymi i najbardziej wymagającymi standardami obowiązującymi w branży. Dysponujemy sztabem wykwalifikowanych i doświadczonych w swoim fachu specjalistów z zakresu mechaniki samochodowej i maszynowej. Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje umiejętności i wiedzę, korzystając z aktualnych kursów i szkoleń.

Ofertę prac serwisowych dostosujemy do potrzeb klientów – naprawy mogą być wykonywane są w oddziałach stacjonarnych Grupy PGS, ale także bezpośrednio u klienta. W Piekoszowie posiadamy nowoczesną bazę serwisową, składającą się z samochodów serwisowych wyposażonych w pełen zestaw narzędzi. Dzięki kompleksowemu wyposażeniu baz bez najmniejszego problemu możemy podejmować się napraw maszyn budowlanych w terenie.

Przed przystąpieniem do napraw poszczególnych podzespołów klient otrzymuje pełną diagnostykę wraz z doborem części zamiennych. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób profesjonalny i indywidualny. Pozwala to Grupie PGS na świadczenie usług serwisowych na najwyższym poziomie.

Kierownik serwisu:

Mariusz Kotwica

+48 784 913 261 mariusz.kotwica@grupapgs.pl

Administracja:

Agnieszka Kosińska

+48 535 674 800 agnieszka.kosinska@grupapgs.pl

Kierownik Działu Handlowego:

Aneta Borowska

+48 608 570 781 aneta.borowska@grupapgs.pl

Kierownik Magazynu:

Maciej Sideł

+48 695 401 122 maciej.sidel@grupapgs.pl

Maszyny serwisowane przez Grupę PGS

W ramach serwisu maszyn budowlanych oferujemy kompleksową naprawę sprzętu w bazach stacjonarnych oraz w terenie. Nie boimy się wyzwań i trudnych zleceń, nasze zaplecze techniczne pozwala na serwisowanie maszyn budowlanych nawet w nietypowych warunkach.

W ramach naszej oferty zajmujemy się serwisowaniem maszyn, takich jak:

 • ładowarki,
 • koparki,
 • spycharki,
 • wozidła technologiczne,
 • wiertnice,
 • kruszarki,
 • przesiewacze,
 • młoty hydrauliczne,
 • samochody ciężarowe i naczepy niskopodwoziowe,
 • zakłady stacjonarne – budowa konstrukcji metalowych.

Baza i sprzęt

Park maszyn Grupy PGS

Przez wiele lat działalności na rynku zgromadziliśmy pokaźny park technologiczny, który pozwala nam na kompleksowe serwisowanie maszyn budowlanych. Specjalizujemy się w naprawach:

układów hydraulicznych

układów elektrycznych

układów mechanicznych

układów centralnego smarowania

skrzyni biegów i zmienników momentu

silników spalinowych

młotów hydraulicznych

Świadczymy także dodatkowe usługi z zakresu diagnostyki komputerowej, regeneracji podwozia i zakuwania przewodów hydraulicznych.

Dodatkowe usługi:

diagnostyka komputerowa CAT, Scania , Cummins, Hitachi

regeneracja podwozia

dodatkowa usługa

zakuwanie przewodów hydraulicznych

regeneracji otworów wytaczarką

regeneracja łyżek

Jeśli oczekujesz:

Profesjonalizmu

Niezawodności

Elastyczności

Konkurencyjnych cen

Szybkości działania

Twoje korzyści:

Partner z ponad 20 - letnim doświadczeniem

Zmotywowany i kompetentny personel

Dostawa oryginalnych części zamiennych

Atrakcyjne ceny

Szybka realizacja zamówień

Weryfikacja maszyn , diagnostyka

Dlaczego warto wybrać Grupę PGS?

Grupa PGS to profesjonalna i godna zaufania firma świadcząca kompleksowe usługi w konkurencyjnych cenach. Działamy szybko i skutecznie, a dla naszych klientów jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę tak, by całkowicie spełniała wszystkie oczekiwania. Nasz personel to sztab wysoko wykwalifikowanych specjalistów z ogromną pasją do swojej pracy. Zapraszamy do kontaktu z Grupą PGS w celu bliższego poznania naszej oferty!

Nasze doświadczenie rynkowe

Decydując się na współpracę z Grupą PGS, Twoje przedsiębiorstwo ma pewność, że otrzyma produkty i usługi na najwyższym poziomie.

Wysoka jakość produktów i usług

Nasza jakość kruszyw łamanych jest jedną z najlepszych w Polsce. Oferujemy klientom szeroki wolumen produkcji z wykorzystaniem profesjonalnych maszyn. Produkty spełniają wysokie parametry norm jakościowych.

Szybka realizacja zamówień

Zapewniamy naszym klientom stabilność dostaw i najszybszy start produkcji w Polsce (do 5 dni roboczych). Mamy wysokie możliwości załadunkowe i transportujemy nasze produkty do firm w całej Polsce.

Innowacyjna firma godna zaufania

Posiadamy własne laboratorium. Dzięki nowoczesnym maszynom oraz zaangażowanym pracownikom jesteśmy w stanie terminowo i profesjonalnie realizować powierzone nam zlecenia.

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami