< POWRÓT

Spotkanie “Na Poziomie 308” edycja 2023

14 września 2023 roku, w kopalni w Piławie Górnej, odbyła się czwarta edycja wydarzenia pod nazwą Na Poziomie 308. Współorganizowane przez Grupę PGS i Volvo Maszyny Budowlane Polska spotkanie zgromadziło ponad 700 osób, w tym partnerów biznesowych i gości z branży budowlanej i kruszywowej.

Punktem kulminacyjnym wydarzenia była licytacja charytatywna, z której dochód w całości został przeznaczony na wsparcie działalności Fundacji Pokolorujmy Szarość z Dobrocina. Specjalnie na tę okazję Zarząd Grupy PGS przekazał biżuterię wykonaną z minerałów wydobytych z naszego złoża. Dzięki hojności uczestników, którzy oprócz licytacji wzięli udział także w prowadzonej przez Fundację zbiórce, udało się zebrać 82 516 zł.

Na Poziomie 308 to nie tylko nazwa, ale przede wszystkim symbol. Symbol połączenia technologii z naturą, biznesu z pasją, a zwłaszcza ludzi z różnych dziedzin, którzy dzielą wspólne wartości i cele. I choć spotkanie
Na Poziomie 308 odbywało się na dnie wyrobiska, to można nazwać je wydarzeniem z najwyższej półki. Dlatego z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia relacji z tego niezwykłego eventu.