Grupa PGS oferuje organizację transportu kolejowego i samochodowego oraz rozładunki wagonów i przewóz materiału bezpośrednio do klienta na terenie całego kraju.

Transport ponadnormatywny

W ramach Grupy PGS spółka KOPA Sp. z o.o. oferuje usługi transportu normatywnego jak i ponadnormatywnego. W ramach prowadzonej działalności dostosowujemy się do potrzeb klienta i jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym zadaniom.

Do realizacji transportów posiadamy nowoczesny sprzęt oraz doświadczoną i wyszkoloną kadrę ludzi, którzy profesjonalnie podchodzą do każdego powierzonego im zadania.

Oferujemy:

transport ponadnormatywny maszyn

kompleksowa relokacja Wytwórni Mas Bitumicznych

kompleksowa relokacja Betoniarni

realizacja przewozów nietypowych ładunków

transport materiałów sypkich

transport kruszyw

transport prefabrykatów betonowych + usługi HDS

spedycja

i wiele innych

Nasz tabor:

Zestaw I:

Ciągnik 6x4 + niskopodwozie typu Semi długość ładowna 9m-15,8m. Max. ciężar ładunku 40T

Zestaw II:

Ciągnik 8x4 + niskopodwozie typu Tiefbet długość ładowna w dole 7,6m -13,25m. Max. ciężar ładunku 72T

Zestaw III:

Ciągnik 4x2 + naczepa Silos o ładowności 27m3

Zestaw IV:

Samochód ciężarowy z HDS + Przyczepa, ładowność do 24T

Kierownik ds. transportu

Adam Snochowski

794 549 696

adam.snochowski@grupapgs.pl

Spedycja i administracja

Agnieszka Sornat

606 462 961

agnieszka.sornat@grupapgs.pl

Transport kolejowy

Istotnym elementem dostawy kruszyw jest obsługa logistyczna zapewniająca kompleksowość i terminowość dostaw, co pozwala na realizację kontraktów zgodnie z harmonogramem. Kompania Górnicza dysponuje w tym zakresie odpowiednią infrastrukturą, w której skład wchodzi własna bocznica oraz dwie niezależne linie załadunkowe o wydajności 600 ton na godzinę.

Jednocześnie mogą być ładowane dwa składy. Załadunki realizowane są 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. W ramach oferty transportu kolejowego współpracujemy z remontowanymi przewoźnikami co pozwala nam na terminową obsługę oraz zapewnienie stałych warunków w ramach długoterminowych kontraktów.

W ramach oferty transportu kolejowego dostarczamy kruszywo do lokalizacji na północy naszego kraju (Szczecin, Gdańsk, Ełk), jak również realizujemy dostawy poza granice. Dzięki doświadczonemu zespołowi logistyki zapewniamy otwarta komunikację w zakresie planowania dostaw.

Usługa logistyczna może obejmować również rozładunek wagonów z dostawą na plac budowy jak również w przypadku projektów infrastruktury kolejowej „rozładunek w tor”.

Oferujemy:

Organizację transportu we wszystkich rodzajach wagonów przeznaczonych do przewozu kruszyw

Rozładunki wagonów na terenie całego kraju

Przewóz kruszywa ze stacji kolejowej bezpośrednio na plac/ budowę/ magazyn

Szybką wycenę transportu w wybranym wariancie

Kompleksową obsługę transportu

Specjalista Ds. Logistyki

Adrianna Dolata

570 914 200

adrianna.dolata@grupapgs.pl

Transport samochodowy

Spedycja samochodowa realizuje dostawy w całym kraju, zarówno kruszyw jak i prefabrykatów betonowych. Dostawy odbywają się zarówno na plac klienta jak i bezpośrednio na budowę.

Kopalnia w Piławie Górnej posiada 2 wagi samochodowe w pełni zautomatyzowane. Załadunki odbywają się praktycznie cały rok 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zautomatyzowany system wagowy pozwala na obsługę kierowców odbierających materiał bez bezpośredniego kontaktu z obsługą załadunków. Kierowca wprowadza swoje dane do terminala wagi, a w ładowarkach wyświetla się numer auta, rodzaj i ilość kruszywa, które ma zabrać. Również przy wyjeździe z terenu Kopalni kierowca odbiera dokumenty WZ w wyjazdowym terminalu wagi.

Wiele lat funkcjonowania na rynku kruszyw spowodowało, że dysponujemy bardzo dużą ilością aut pozwalającą zrealizować największe kontrakty.

Kierownik Spedycji

Paweł Bakuń

698 930 937

pawel.bakun@grupapgs.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

Monika Kłocko

531 515 791

monika.klodzko@grupapgs.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY >>>