Transport i logistyka

Grupa PGS oferuje organizację transportu kolejowego i samochodowego oraz rozładunki wagonów i przewóz materiału bezpośrednio do klienta na terenie całego kraju.

Transport ponadnormatywny

W ramach Grupy PGS spółka KOPA Sp. z o.o. oferuje usługi transportu normatywnego oraz ponadnormatywnego. Naszą działalność i ofertę z zakresu transportu i logistyki dostosowujemy się do potrzeb i oczekiwań klienta. Nie boimy się wyzwań i jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych zadań. Przekonaj się!

Oferujemy:

transport ponadnormatywny maszyn

kompleksowa relokacja Wytwórni Mas Bitumicznych

kompleksowa relokacja Betoniarni

realizacja przewozów nietypowych ładunków

transport materiałów sypkich

transport kruszyw

transport prefabrykatów betonowych + usługi HDS

spedycja

i wiele innych

Nasz tabor:

Zestaw I:

Ciągnik 6x4 + niskopodwozie typu Semi długość ładowna 9m-15,8m. Max. ciężar ładunku 40T

Zestaw II:

Ciągnik 8x4 + niskopodwozie typu Tiefbet długość ładowna w dole 7,6m -13,25m. Max. ciężar ładunku 72T

Zestaw III:

Ciągnik 4x2 + naczepa Silos o ładowności 27m3

Zestaw IV:

Samochód ciężarowy z HDS + Przyczepa, ładowność do 24T

Kierownik ds. transportu

Adam Snochowski

794 549 696 adam.snochowski@grupapgs.pl

Spedycja i administracja

Agnieszka Sornat

606 462 961 agnieszka.sornat@grupapgs.pl

Transport kolejowy

Nieodłącznym elementem dostawy kruszyw jest obsługa logistyczna. W naszej firmie zajmujemy się usługami z zakresu transportu kolejowego, co pozwala nam świadczyć w pełni kompleksowe usługi. Nasze zaplecze logistyczne to dla Grupy PGS gwarancja terminowości dostaw, co pozwala na realizację wszelkich zobowiązań zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dysponujemy odpowiednio rozbudowaną infrastrukturą, w której skład wchodzi własna bocznica oraz dwie niezależne linie załadunkowe o wydajności 600 ton na godzinę.

Załadunki w naszych ośrodkach realizowane są 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. W ramach oferty ponadnormatywnego transportu kolejowego współpracujemy z remontowanymi przewoźnikami, co pozwala nam na terminową obsługę oraz zapewnienie stałych warunków w ramach długoterminowych kontraktów. Dzięki naszej działalności w transporcie kolejowym jesteśmy w stanie dostarczać kruszywa skalne zarówno do lokalizacji na północy naszego kraju (Szczecin, Gdańsk, Ełk), jak również poza granice Polski. Nasz doświadczony zespół logistyczny zapewnia sprawną i otwartą komunikację w zakresie planowania dostaw.

Usługa logistyczna może obejmować nie tylko sam przewóz, lecz także rozładunek wagonów z dostawą na plac budowy, a w przypadku projektów infrastruktury kolejowej „rozładunek w tor”.

Nasza oferta ponadnormatywnego transportu kolejowego zawiera:

organizację transportu we wszystkich rodzajach wagonów przeznaczonych do przewozu kruszyw,

rozładunki wagonów na terenie całego kraju,

przewóz kruszywa ze stacji kolejowej bezpośrednio na plac/ budowę/ magazyn,

szybką wycenę transportu w wybranym wariancie,

kompleksową obsługę transportu.

Specjalista Ds. Logistyki

Adrianna Dolata

570 914 200 adrianna.dolata@grupapgs.pl

Logistyk Transportu Kruszywa

Aleksandra Milik

533 758 499 aleksandra.milik@grupapgs.pl

Transport samochodowy

W ramach działalności Grup PGS realizujemy także zlecenia z zakresu spedycji samochodowej. Podejmujemy się dostaw na terenie całego kraju. Grupa PGS to usługi transportu ponadnormatywnego zarówno kruszyw jak i prefabrykatów betonowych. Dostawa i rozładunek mogą mieć miejsce zarówno na placu klienta, jak i bezpośrednio na miejscu budowy.

Załadunki samochodów odbywają się przez cały rok i całą dobę. Funkcjonująca przy Grupie PGS kopalnia w Piławie Górnej posiada dwie w pełni zautomatyzowane wagi samochodowe. Zautomatyzowany system wagowy pozwala na obsługę kierowców odbierających materiał bez bezpośredniego kontaktu z obsługą załadunków. Wiele lat doświadczenia na rynku spowodowało, że dysponujemy obecnie bardzo dużą ilością aut pozwalającą zrealizować nawet największe kontrakty.

Zapraszamy do zapoznania się naszą firmą i kontaktu z Grupą PGS w celu uzyskania szczegółów naszej oferty.

Kierownik Spedycji

Paweł Bakuń

698 930 937 pawel.bakun@grupapgs.pl

Specjalista ds. Logistyki

Monika Kłocko

531 515 791 monika.klocko@grupapgs.pl

Grupa PGS - profesjonalizm i doświadczenie

Usługi dla logistyki i transportu świadczymy w sposób świadomy i profesjonalny. Zleceniami zajmują się doświadczeni i wykwalifikowani spedytorzy i logistycy, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Do realizacji naszych transportów wykorzystujemy nowoczesny i sprawdzony sprzęt. Współpracujemy z wyszkoloną kadrą ludzi z pasją, którzy z profesjonalizmem i dużą odpowiedzialnością podchodzą do swoich zadań.

Nasze doświadczenie rynkowe

Decydując się na współpracę z Grupą PGS, Twoje przedsiębiorstwo ma pewność, że otrzyma produkty i usługi na najwyższym poziomie.

Wysoka jakość produktów i usług

Nasza jakość kruszyw łamanych jest jedną z najlepszych w Polsce. Oferujemy klientom szeroki wolumen produkcji z wykorzystaniem profesjonalnych maszyn. Produkty spełniają wysokie parametry norm jakościowych.

Szybka realizacja zamówień

Zapewniamy naszym klientom stabilność dostaw i najszybszy start produkcji w Polsce (do 5 dni roboczych). Mamy wysokie możliwości załadunkowe i transportujemy nasze produkty do firm w całej Polsce.

Innowacyjna firma godna zaufania

Posiadamy własne laboratorium. Dzięki nowoczesnym maszynom oraz zaangażowanym pracownikom jesteśmy w stanie terminowo i profesjonalnie realizować powierzone nam zlecenia.

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami