Wyroby betonowe

Kompania Górnicza Sp. z o.o.

KOPALNIA W PIŁAWIE GÓRNEJ (DOLNY ŚLĄSK)

W roku 2019 Kompania Górnicza poszerza swoją ofertę o wyroby betonowe uruchamiając zakład produkcyjny na terenie naszej kopalni w Piławie Górnej. Dzięki tej lokalizacji mamy zapewnioną wysoką jakość i stabilność dostaw kruszyw, korzystając z infrastruktury kopalni jak również obsługi laboratoryjnej.

Do produkcji wyrobów wykorzystujemy łamane kruszywa amfibolitowe, cechujące się wysokimi właściwościami fizyko-mechanicznymi co wprost przenosi się na gotowy wyrób zapewniając wysokie parametry jakościowe i wytrzymałościowe. Nasze produkty doceniane są na wielu inwestycjach zarówno na dużych infrastrukturalnych jak i indywidualnych. Dbając o wysoką jakość naszych produktów prowadzimy proces inwestycyjny dostosowujący nasz proces produkcyjny do najnowszych rozwiązań stosowanych w branży.

Wszystkie nasze produkty wytwarzane są wg aktualnie obowiązujących specyfikacji technicznych i norm branżowych, a ich właściwości na bieżąco monitorowane są przez w pełni wyposażone laboratorium, co przekłada się na stabilność cech jakościowych oferowanych wyrobów.

Nasza oferta obejmuje usługi logistyczne w zakresie sprawnej i terminowej dostawy towarów.

PORADNIK PRAWIDŁOWEJ ZABUDOWY

Dlaczego warto wybrać Grupę PGS?

Grupa PGS stawia na wysoką jakość usług i dostarczanych produktów. Zapewniamy kompleksową obsługę przedsiębiorstw poprzez zróżnicowane portfolio produktowe – od kruszyw aż po transport i badania (posiadamy własne laboratorium). Stale poszerzamy naszą ofertę, aby w pełni odpowiadała ona na potrzeby naszych klientów. Wykorzystujemy w swojej pracy nowoczesne maszyny, aby zapewnić naszym klientom wysoką jakość kruszyw łamanych w jak najkrótszym czasie. Zapewniamy stabilność dostaw oraz transport naszych produktów na terenie całej Polski.

Istotne są dla nas również działania mające na celu ochronę środowiska naturalnego. Jako firma angażujemy się w wiele przedsięwzięć wspierających lokalną społeczność. Prowadzimy gospodarka zero-waste dla wszystkich surowców i produktów z naszego portfolio.

Nasze doświadczenie rynkowe

Decydując się na współpracę z Grupą PGS, Twoje przedsiębiorstwo ma pewność, że otrzyma produkty i usługi na najwyższym poziomie.

Wysoka jakość produktów i usług

Nasza jakość kruszyw łamanych jest jedną z najlepszych w Polsce. Oferujemy klientom szeroki wolumen produkcji z wykorzystaniem profesjonalnych maszyn. Produkty spełniają wysokie parametry norm jakościowych.

Szybka realizacja zamówień

Zapewniamy naszym klientom stabilność dostaw i najszybszy start produkcji w Polsce (do 5 dni roboczych). Mamy wysokie możliwości załadunkowe i transportujemy nasze produkty do firm w całej Polsce.

Innowacyjna firma godna zaufania

Posiadamy własne laboratorium. Dzięki nowoczesnym maszynom oraz zaangażowanym pracownikom jesteśmy w stanie terminowo i profesjonalnie realizować powierzone nam zlecenia.

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami