Wyroby betonowe

Kompania Górnicza Sp. z o.o.

KOPALNIA W PIŁAWIE GÓRNEJ (DOLNY ŚLĄSK)

W roku 2019 Kompania Górnicza poszerza swoją ofertę o wyroby betonowe uruchamiając zakład produkcyjny na terenie naszej kopalni w Piławie Górnej. Dzięki tej lokalizacji mamy zapewnioną wysoką jakość i stabilność dostaw kruszyw, korzystając z infrastruktury kopalni jak również obsługi laboratoryjnej.

Do produkcji wyrobów wykorzystujemy łamane kruszywa amfibolitowe, cechujące się wysokimi właściwościami fizyko-mechanicznymi co wprost przenosi się na gotowy wyrób zapewniając wysokie parametry jakościowe i wytrzymałościowe. Nasze produkty doceniane są na wielu inwestycjach zarówno na dużych infrastrukturalnych jak i indywidualnych. Dbając o wysoką jakość naszych produktów prowadzimy proces inwestycyjny dostosowujący nasz proces produkcyjny do najnowszych rozwiązań stosowanych w branży.

Wszystkie nasze produkty wytwarzane są wg aktualnie obowiązujących specyfikacji technicznych i norm branżowych, a ich właściwości na bieżąco monitorowane są przez w pełni wyposażone laboratorium, co przekłada się na stabilność cech jakościowych oferowanych wyrobów.

Nasza oferta obejmuje usługi logistyczne w zakresie sprawnej i terminowej dostawy towarów.

PORADNIK PRAWIDŁOWEJ ZABUDOWY