Aktualności

Partnerstwo dla Edukacyjnej Przyszłości: Pracownia Językowa Mentor Practice z Wsparciem Grupy PGS w Szkole Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego.

ARTYKUŁ

Cieszymy się, że mogliśmy zaangażować się w przygotowanie innowacyjnej Cyfrowej Pracowni Językowej Mentor Practice w Szkole Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Piławie Górnej. Podczas oficjalnego otwarcia, które odbyło się 7 stycznia 2024r. dyrektor kopalni, Tomasz Buczyński podkreślił znaczenie nowoczesnych technologii w edukacji.

Podarunki od Serca: Inicjatywy Wsparcia Społeczności w Czasie Świąt

ARTYKUŁ

W przedświątecznym czasie - kiedy dawanie nabiera głębszego znaczenia - podjęliśmy szereg inicjatyw, których celem było wsparcie naszej lokalnej społeczności z Piławy Górnej oraz podopiecznych zaprzyjaźnionej z nami Fundacji.

Życzenia Świąteczna 2023

ARTYKUŁ

Mamy dla Was prawdziwą “kopalnię” życzeń świątecznych! 

Kostka Behaton i Holland – budowa inwestycji Panattoni Wrocław Campus 39

ARTYKUŁ

Panattoni Wrocław Campus 39 - czyli największy kompleks logistyczno-przemysłowy Panattoni na Dolnym Śląsku - stoi stabilnie m.in. dzięki nam.

Spotkanie “Na Poziomie 308” edycja 2023

ARTYKUŁ

14 września 2023 roku, w kopalni w Piławie Górnej, odbyła się czwarta edycja wydarzenia pod nazwą Na Poziomie 308. Współorganizowane przez Grupę PGS i Volvo Maszyny Budowlane Polska spotkanie zgromadziło ponad 700 osób, w tym partnerów biznesowych i gości z branży budowlanej i kruszywowej.

Kostka Behaton – budowa inwestycji Wrocław Logistics South Hub

ARTYKUŁ

W naszej branży stabilność to podstawa! To właśnie dlatego Grupa PGS dostarczyła kostkę Behato pod budowę inwestycji Wrocław Logistics South Hub we wrocławskich Magnicach.

Grupa PGS na dożynkach Gminy Dzierżoniów

ARTYKUŁ

Podczas tegorocznych Dożynek Gminy Dzierżoniów, które odbyły się 27 sierpnia 2023r. na boisku sportowym przy ul. Stawowej w Piławie Dolnej. Grupa PGS przygotowała dla wszystkich uczestników niezapomniane atrakcje, w tym:

Edukacyjne Warsztaty dla dzieci w Pieszycach

ARTYKUŁ

W dniach 4 i 18 sierpnia odbyły się warsztaty dla dzieci przebywających na półkoloniach w Centrum Usług Społecznych w Pieszycach.

Dni Piławy Górnej 2023

ARTYKUŁ

Grupa PGS odpowiadając na zaproszenie włodarzy Piławy Górnej po raz kolejny włączyła się w obchody dni miasta.

Grupa PGS – zakup nieruchomości i linii produkcyjnej prefabrykatów

ARTYKUŁ

Grupa PGS pragnie z dumą poinformować o nabyciu nowej nieruchomości i linii produkcyjnej prefabrykatów.

III Piławska Skała

ARTYKUŁ

15 maja odbyła się trzecia edycja Piławskiej Skały. Przypomnijmy, że bieg odbywa się na trasie 11 km, z półmetkiem na dnie wyrobiska kopalni w Piławie Górnej.

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami